firmy

IT & SOFTWARE

Nejsnadnější cesta k vaší agilitě

Foto Industry

VÝROBA

Špičkové vývojové projekty a výrobní procesy

Foto Education

VZDĚLÁVÁNÍ

Vyšší úroveň projektů pro vyšší vzdělání

Foto Public

VEŘEJNÝ SEKTOR

Projekty pro státní a veřejný sektor

Foto Services

SLUŽBY

Projekty pro vaše prvotřídní služby

Uživatelé o projektovém řízení v Easy Projectu

 

V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost - je to skvělé "all-in-one" řešení. 

Easy Project v médiích -  Timo Muller
Timo Muller
CIO
RTL Radio Deutschland GmbH

Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

Easy Project pro University -  Judy Ratliff
Judy Ratliff
Project Manager
University of Tennessee

Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí. 

Easy Project klient -  Wilfred IJsveld
Wilfred IJsveld
CEO
Pygmalion

 

Všechny reference

Případové studie implementací Easy Project

 

 

Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

 

Schneider Electric

Odvětví: Energie
Pracovníků: přes 144 400
Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.

 

Více zde

 

 

Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

 

Bosch Diesel

Odvětví: Výroba
Pracovníků: přes 4 400
Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.

 

Více zde

 

Všechny případové studie

Hlavní informace

Internet Projekt, a.s. vytváří internetové portály a aplikace. Je jednou z největších českých webových firem. Easy Project implementovali především pro sledování úkolů na projektech a zlepšení servisních projektů.

Požadavky

Nasazení komplexního softwaru pro zadávání a sledování plnění úkolů na projektech. Hlavním požadavkem bylo zpřístupnění aplikace klientům s podobnou funkčností jako Mantis. Klienti musí mít jiná oprávnění a mít přístup k informacím, které nejsou interní, jako předepsaná doba, soukromé aktualizace úkolů atd.

Mezi další požadavky patří: sledování odpracovaného času pracovníků, vytváření manažerských přehledů pro porovnání plánu a reality, vytvoření podkladů pro pravidelné a snadno zpracovatelné reporty.

 

Implementace

Uživatelé Easy Projectu jsou rozděleni podle práv a rolí na administrátory, manažery, pracovníky a klienty. Každý uživatel má přizpůsobený pohled na úkoly podle toho, co potřebuje vidět. Například klienti můžou zadávat požadavky, kontrolovat postup prací na požadavcích, ale nevidí informace o interních sazbách, předepsané době atd.

Pro plánování a sledování kapacit pracovníků je používané vytížení zdrojů. Ve vytížení zdrojů jsou plánovány i požadavky od klientů na delší časový horizont. Manažeři mají přehled o kapacitách pracovníků dopředu a vědí, kdy jim můžou zadávat další úkoly.

Specifické požadavky byly řešeny úpravami Easy Projectu na míru. Přidali jsme zobrazení čerpání pracnosti projektů, podle zadání Internet Projektu. Dále jsme upravili výpočet předepsané doby úkolů, aby odpovídal použití podle procesů. Upravili jsme vzhled Easy Projectu podle korporátní identity Internet Projekt.

 

Použité moduly nad rámec základního řízení projektů

internet-projekt-a-s

Odvětví: IT 
Počet zaměstnanců: 30+ 
Přístupy pro klienty: 100+ 
Původní aplikace: Mantis pro sledování požadavků od klientů 
Implementace v: 2013 
Podpora: 2013-15
www.i-projekt.cz

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace