firmy

IT & SOFTWARE

Nejsnadnější cesta k vaší agilitě

Foto Industry

VÝROBA

Špičkové vývojové projekty a výrobní procesy

Foto Education

VZDĚLÁVÁNÍ

Vyšší úroveň projektů pro vyšší vzdělání

Foto Public

VEŘEJNÝ SEKTOR

Projekty pro státní a veřejný sektor

Foto Services

SLUŽBY

Projekty pro vaše prvotřídní služby

Uživatelé o projektovém řízení v Easy Projectu

 

V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost - je to skvělé "all-in-one" řešení. 

Easy Project v médiích -  Timo Muller
Timo Muller
CIO
RTL Radio Deutschland GmbH

Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

Easy Project pro University -  Judy Ratliff
Judy Ratliff
Project Manager
University of Tennessee

Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí. 

Easy Project klient -  Wilfred IJsveld
Wilfred IJsveld
CEO
Pygmalion

 

Všechny reference

Případové studie implementací Easy Project

 

 

Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

 

Schneider Electric

Odvětví: Energie
Pracovníků: přes 144 400
Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.

 

Více zde

 

 

Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

 

Bosch Diesel

Odvětví: Výroba
Pracovníků: přes 4 400
Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.

 

Více zde

 

Všechny případové studie

Hlavní informace

Firma Become s.r.o. je dynamickou firmou zaměřující se na podnikové informační technologie.Vyzpovídali jsem Roberta Zavackého, výkonného ředitele této slovenské firmy, ohledně procesu výběru softwaru na projektové řízení a důvodů pro volbu Easy Projectu.

 

Jaké okolnosti Vás vedli k tomu, že jste chtěli implementovat software na projektové řízení?

Když jsem do firmy nastoupil jako CEO, tak se používalo několik separátních nástrojů, které však nespolupracovaly optimálně. Hledal jsem proto cestu, jak vyřešit projektové řízení komplexně.

 

Jaké původní nástroje na projektové řízení jste ve firmě používali?

Používali jsme spíše novější software a aplikace od „start-up" firem. Problém byl, že žádný z těchto nástrojů nepokryvál všechny naše potřeby jako celek. Našli jsme i nástroje, které by zvládaly projektový management řešit komplexně, ale u nich jsem se neztotožnili s ovládáním - nepřišlo nám uživatelsky přívětivé.

 

Jak probíhal výběr vhodné aplikace?

Udělali jsme si poměrně komplexní průzkum o tom, co je na trhu k dispozici. Do užšího výběru postoupilo 8 softwarových řešení. Nakonec jsme se rozhodli pro Easy Project.

 

Co bylo nakonec tím, co Vás přesvědčilo k zakoupení Easy Projectu?

Určitě to byl poměr ceny a kvality. Chtěli jsme, aby vybraný nástroj splňoval všechny naše požadavky, ale zároveň jsme jej nechtěli zbytečně „přeplácet". Chtěli jsme zkrátka kvalitu za rozumnou cenu. Naším hlavním požadavkem byla komplexnost a funkčnost zvoleného řešení. Easy Project to splňoval a jeho uživatelská přívětivost nám rozhodnutí dost zjednodušila.

 

Kdo měl v rozhodování o zakoupení aplikace "hlavní slovo"?

Jak jsem již říkal, iniciátorem celého procesu jsem byl já. Finální rozhodnutí potom příslušelo majitelům.

 

Jakou funkci Easy Projectu ocenějute nejvíce?

Největším benefitem je pro nás provázanost jednotlivých modulů. Zvláště v naší divizi mobility, kde panuje "turbulentnější" prostředí, nám provázanost nástrojů umožňuje pružněji reagovat na měnící se podmínky. Díky Easy Projectu můžeme např. zpětně upravovat různé hodnoty a závislosti dle toho, jak to vyžaduje agilní vývoj daného projektu. Nyní víme, kdo na čem pracuje, jak dlouho mu to trvá, proč se něco nestíhá, kde máme volnou kapacitu a kde naopak. Získáváme tak relevatní data s dobrou vypovídající schopností, což samozřejmě zefektivňuje naše projekty. Dříve jsme byli hodně časově přetížení a to nemělo dobrý vliv na produktivitu práce. Nyní se situace zcela určitě zlepšila a to hlavně díky Řízení zdrojů.

 

Jaké další funkcionality Easy Projectu Vám ve firmě usnadňují práci?

Těch funkcí je opravdu hodně. Například „firemní sociální síť" umožňuje komunikaci na jedné platformě a to nejen o pracovních věcech. Všechny dokumenty k projektům se nachází přehledně na jednom místě a každý ví, kde najde uloženo vše potřebné k danému projektu. Celkově máme nyní zjednodušenou práci, lepší přehled i kontrolu nad projekty.

 

Existuje něco s čím nejste spokojeni, co bychom měli do budoucna zlepšit?

Ze začátku jsme možná měli trochu problém pochopit, proč jsou některé procesy nastavené tak, jak jsou. Bylo to ale způsobeno spíše prvotní neznalostí celého software. Rychle jsme totiž přišli na to, že moduly a jejich provázanost jsou sestaveny velmi logicky, že za celým softwarem musí nutně stát tým se zkušeností z projektového řízení. Oddělení podpory Easy Projectu nám s pochopením fungování pomohlo a tak jsme si rychle osvojili ovládání aplikace a mohli naplno využít synergického efektu, který plyne z propojenosti jednotlivých modulů. Je poznat, že aplikace je vytvářena lidmi, kteří vědí co dělají.

 

Chtěl byste ještě něco dodat?

Obecně jsme s funkcionalitou Easy Projectu velice spokojeni a splnil naše očekávání. Co nám trošku chybí je doladěnost mobilní aplikace, tam vidíme prostor pro zlepšení do budoucna.

 

Děkujeme za rozhovor i za Váš feedback, nová verze mobilní aplikace bude uvolněna v řádu týdnu. Věříme, že naplní všechna Vaše očekávání.

vyber-vhodneho-projektovehe-softwaru-rozhovor-se-ceo-spolecnosti-become-s-r-o

Obor: podnikové IT a mobilní řešení
Zaměstnanci: 15+
Původní řešení: několik start-up aplikací
Implementace: 2014
http://www.become.sk/

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace