firmy

IT & SOFTWARE

Nejsnadnější cesta k vaší agilitě

Foto Industry

VÝROBA

Špičkové vývojové projekty a výrobní procesy

Foto Education

VZDĚLÁVÁNÍ

Vyšší úroveň projektů pro vyšší vzdělání

Foto Public

VEŘEJNÝ SEKTOR

Projekty pro státní a veřejný sektor

Foto Services

SLUŽBY

Projekty pro vaše prvotřídní služby

Uživatelé o projektovém řízení v Easy Projectu

 

V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost - je to skvělé "all-in-one" řešení. 

Easy Project v médiích -  Timo Muller
Timo Muller
CIO
RTL Radio Deutschland GmbH

Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

Easy Project pro University -  Judy Ratliff
Judy Ratliff
Project Manager
University of Tennessee

Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí. 

Easy Project klient -  Wilfred IJsveld
Wilfred IJsveld
CEO
Pygmalion

 

Všechny reference

Případové studie implementací Easy Project

 

 

Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

 

Schneider Electric

Odvětví: Energie
Pracovníků: přes 144 400
Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.

 

Více zde

 

 

Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

 

Bosch Diesel

Odvětví: Výroba
Pracovníků: přes 4 400
Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.

 

Více zde

 

Všechny případové studie

Hlavní informace

Skupina TRANSPOREON poskytuje 3 SaaS řešení, která v současnosti propojují více než 1 000 přepravců, 45 000 dopravců a 100 000 uživatelů ve více než 85 zemích. Easy Project skupině umožňuje efektivnější řízení zdrojů.

Zeptali jsme se Paula Lendratese, který má ve společnosti na starosti softwarovou infrastrukturu, na to, jak je firma spokojena s Easy Projectem po roce používání.


Co vás na počátku vedlo k tomu, že jste se rozhodli hledat nástroj k usnadnění řízení vašich projektů?

Firma v posledních letech hodně “vyrostla” a s tím se určitě zvýšila složitost a komplexnost řízených projektů. Rychle jsme pochopili, že potřebujeme najít novou platformu, nějaké sofistikované řešení, které by nám pomohlo zvládat projekty i agendu efektivnějším způsobem.

 

Jak dlouho trval proces výběru správného řešení?

Rád bych poznamenal, že jsme se ve firmě již na počátku shodli na tom, že by se mělo jednat o SaaS řešení běžící v internetovém prohlížeči. Důvodem bylo, že jsme chtěli aplikaci, která bude snadno použitelná, spustitelná odkudkoliv a nebude náročná na IT infrastrukturu. Celý proces testování a výběru vhodného řešení pak trval asi rok.

 

Proč jste si ve firmě zvolili právě Easy Project?

Hledali jsme řešení, které by nám ve firmě umožnilo komplexnější fungování a efektivnější řízeníPlugin Easy Projectu Řízení zdrojů splnil naše požadavky i očekávání a to navíc za rozumnou cenu.

 

Vybírali jste i mezi jinými nástroji/platformami?

Samozřejmě, otestovali jsme mnoho aplikací. Zjistili jsme však, že většina řešení, která jsou na trhu, mají pouze omezenou funkcionalitu, která nedostačuje našim požadavkům. Kromě Easy Projectu jsme našli i další řešení, která by svou funkcionalitou vyhovovala našim potřebám, ale ta se nám zdála předražená.

 

Můžete uvést a kvantifikovat zlepšení, ke kterému došlo díky Easy Projectu?

Rád bych, ale to se dá změřit jen těžko, protože ročně řešíme stovky rozdílných projektů. S jistotou ale mohu říci, že se nám zvýšila transparentnost projektů. To v praxi znamená, že díky plánování zdrojů víme, co nás kolik stojí a kde máme volné kapacity, což nám řízení projektů zpřehledňuje a usnadňuje.

 

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně úspěšných projektů do budoucna.

Díky, vám také.

 

Používané pluginy

 

transporeon-efektivni-rizeni-zdroju-v-logistice

Obor: IT solution in logistics
Zaměstnanci: 300+
Původní řešení: několik web aplikací + MS Project
Implementace: 2014
www.transporeon.com

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace