Hlavní informace

Easy Project a s ním řízení projektů implementujeme do firem již od roku 2007. Během té doby jsme se setkali s mnoha výzvami, integracemi a specifickými požadavky. S Easy Projectem si tudíž nekupujete jen projektový software s globálním úspěchem, ale i tým profesionálů v zádech.

Department  
     

Filip je "Easy kapitán", který nás všechny veze tím správným směrem. Ve volném čase se věnuje Nadačnímu fondu pro rozvoj plného vědomí. Má rád svou ženu a 3 děti. Rád medituje a hraje karty.

Filip Morávek - Easy Software

Ondřej je ve firmě ze všech členů Easy Project týmu nejdéle. Stará se o neustálý rozvoj produktu, marketing a rozsáhlejší implementace softwaru. Má rád přírodu a fotbal.

Ondřej Šťovíček

Stáňa koordinuje implementace Easy Projectu jakožto nejzkušenější konzultantka z Easy Project týmu. Díky praktickému know-how ze stovek úspěšných implementací vám pomůže Easy Project nastavit jednoduše a účelně. Je spoluautorkou několika knih o projektovém řízení.

Stáňa Šálková Nechvílová

Slávek je IT konzultant a obchodník s dlouholetými zkušenostmi. V Easy Projectu řídí obchodní procesy - tuzemské i mezinárodní. Ve volném čase rád vaří a hraje golf.

Slavek Lizner Easy Software

Hedviga je zkušená konzultanka a obchodnice. Dříve pracovala v oddělení podpory a tak zná Easy Project jako málokdo. Ráda vaří a Francii považuje za svoji druhou domovinu.

Hedviga Cebova Easy Project

Lída pracuje v Easy jako Sales Administrator. Ráda se směje, baví jí plavání, pěší turistika a poznávání rozličných kultur.


Karolína pomáhá dosahovat skvělých výsledků v Česku a na Slovensku. Má zkušenost s jednáním s klienty, naučila se být trpělivá, je komunikativní a usměvavá. Velice ráda cestuje a chodí za kulturou: výstavy, architerkutura - funcionalismus, kubismus, secesi. Z malířství impresionismus, kubismus.


Alexandra 4 roky pracovala v IT firmě a ráda by se rozvíjela i nadále v této oblasti. Do Easy nastoupila na pozici Sales konzultantky pro Rusko a SNS státy. Ráda komunikuje s lidmi, což využije na pozici obchodníka. Hand made (šití, kreslení, decoupage) a cestování jsou její oblibené varianty odpočinku.


Stefaan je obchodník s dlouholetými zkušenostmi. Jeho rozsáhlé zkušenosti v oblasti prodeje a podnikání v CEE mu umožňují pochopit a rozvíjet vztahy mezi západem a východem. Rád tráví čas na zahradě se svou ženou a 3 dětmi. 


Honza zastává v Easy pozici obchodníka. Baví ho poznávací cestování, zajímá se o historii, geografii, kartografii, umění a studium cizích jazyků. Rád hraje squash, leze na stěně a jezdí na vodu. Čas od času si přivydělává překladatelstvím a tvorbou map. V minulosti pracoval jako projektový manažer interaktivních skript pro studenty na bázi wiki a také jako projektový manažer překladatelské agentury.


Ondřej je zodpovědný za prodej a implementace Easy Projectu pro klienty převážně z ČR.

Ondřej Šustr

Jan je obchodník specializující se na Asii a Austrálii. Mezinárodní zkušenosti získal při studiích v Jižní Koreji a Belgii. Rád sportuje a miluje dobré jídlo.

Jan Klemsa Easy Software s.r.o.

Matěj pomáhá našemu obchodnímu týmu dosahovat skvělých výsledků. Strávil dva roky ve Spojených státech a tak může u nás naplno využít své znalosti anglického jazyka. Ve svém volném čase se Matěj věnuje různým grafickým projektům. Mezi jeho hobby patří: fotbal, digitální kreslení, má rád indie rock a hudebni festivaly, je velký fanoušek českého piva.


Lukáš pracuje v Easy na pozici obchodníka. Nejen díky ekonomickému vzdělání rozumí dobře podnikovým procesům. V zimě rád lyžuje.


Adolf bude mít na starosti sales hlavně do Severní Ameriky. Před Easy se nějakou dobu živil pokrem a zároveň hostil lidi ze světa přes Airbnb. Dřív závodně jezdil na lyžích a hrál tenis. Baví ho dovednostní hry, procházky se psem, popíjení s kámošema, poslouchání hudby a různé další formy zahálky obecně. 


Easy je Kubova první pracovní zkušenost v IT, předtím se živil hlavně sportem. Sedm let strávil profesionálním hraním volejbalu ve Francii a Německu, kde měl možnost poznat místní mentalitu a zvyky. Nyní pracuje jako obchodník. Rád chodí do přírody a na pivo. 


Klára má dlouholeté zkušenosti z oboru IT, které nyní uplatňuje v Easy jako konzultantka a implementátorka. Ráda se učí cizí jazyky a volný čas tráví nejraději na venkově.

Klára Zamazalová

Dagmar je konzultankou s bohatými zkušenostmi z oblasti projektového řízení. Miluje svoji rodinu, turistiku a šálek dobré kávy.

Dagmar Kušnírová Easy Software s.r.o.

Lilia se stará o implementace Easy Projectu. Díky vzdělání v oboru IT Vám vždy dokáže poradit smysluplné řešení. Zajímá se rovněž o nové technologie.

Lilia Schmidt Easy Project Implementace

Stáňa pracuje v Easy jako konzultant na implementacích. Je chodící učebnice managementu – projektového, procesního a znalostního. Baví ji příroda, focení, děti, klavír, Mensa a Pražský šachový svaz.


Gabriela pracuje v Easy jako konzultantka pro projektové řízení. Má ráda volejbal, cestování a knihy. 


Eliška do Easy přichází s nadšením z korporace poskytující poradenské a technologické služby, kde jako finanční analytik měla na starost finance různých projektů. V Easy pracuje jako konzultantka.  Baví ji sport v nejrůznějších podobách. Nejraději si zahraje futsal, zapádluje si na kajaku nebo se projede na lyžích. Je zvědavá, a proto vyhledává různé příležitosti, jak se podívat do světa a zjistit, jak to tam chodí.


Jan je členem týmu konzultantů se vzděláním v oblasti mezinárodního obchodu a projektového řízení. Zajímá se o basketbal, vaření a historii. Nejraději jezdí na výlety.


Robert je manažerem podpory - stará se tedy o to, aby Vám Easy Project vždy perfektně fungoval. Miluje lyžování a ostatní zimní sporty.

Robert Kováčik Manažer Podpory - Easy Project

Dominika je tu jako podpora pro Vás - naše klienty. Máte jakýkoliv dotaz? Obraťte se na ni, ráda Vám pomůže.


Boris pracuje v Easy jako Helpdesk Specialista. Rád tráví čas v přírodě, miluje všechny druhy sportů.


Vendy je tu pro Vás jako pracovnice podpory a také jako testerka. Má ráda přírodu a volný čas tráví nejraději cestováním, ideálně s dobrou knihou.

Vendula Kreuzová Easy Software s.r.o.

Vláďa pracuje v Easy na pozici IT Helpdesk a pomáhá našim klientům se supportem. Mezi jeho záliby patří všelijaké hry, ať už počítačové nebo stolní. Rád čte (scifi, fantasy), sleduje seriály,  vaří a peče, jeho specialitou jsou především cupcakes. 


Petr je vedoucím všech programátorů. Kromě skvěle fungujícího Easy Projectu si potrpí také na kvalitní jídlo a dobře natočenou Plzeň.

Pet Pospíšil Easy Software

Lukáš je senior programátor, který miluje Star Wars a umí péct nejlepší muffiny pod Sluncem.

Lukas Pokorny Easy Software

Miloš se stará o spokojenost uživatelů s ovládáním Easy Projectu. Miluje design, a to ve všech jeho podobách. V Easy pracuje na pozici UX designéra.

Miloš Vlach Easy Software

Marek je jedním z našich systémových administátorů. Miluje nové technologie a kung-fu.

Marek Sirový Systemový Administrátor Easy Project

Daria pochází z Ruska. Studuje VŠCHT a zajímá se o frontend. Má ráda jazyky a čtení článků na různá témata. Zajímají ji lidská práva, ekologie, kulturní rozdíly, webový vývoj, sci-fi. Easy je její první vážná práce.


Ondra je náš programátor, rád se učí nové technologie, které ho posouvají dál. Chtěl by  najít nové výzvy a dělat na zajímavých projektech, kde bych mohl zužitkovat svoje dovednosti.


Jaro je programátor s předchozími zkušenostmi na obchodních pozicích. Díky bohatým zkušenostem je nepostradatelným členem Easy týmu. Jeho všeobecné znalosti jsou dechberoucí.

Jaroslav Böhmer Easy Software

Pavel pracuje v Easy jako programátor. Miluje kávu a cestování jen tak s malým baťohem.

Pavel Rosicky Easy Software

Dominik je zkušený Ruby On Rails programátor s excelentními analytickými schopnostmi. Rád jezdí na kole a to ve všech ročních obdobích.

Dominik Pralovski Easy Software

Ondřej pracuje v Easy jako programátor. K programování se dostal během studií na vysoké škole. Zajímá se také o mobilní technologie.

Ondrej Ezr Easy Software

Ivan je náš nejnovější programátorský přírustek do Easy rodiny. K programování se dostal během studií. Rád tráví čas s rodinou a přáteli. Miluje ping-pong, bowling a počítače. 

Ivan Marangoz Easy Software

Ondřej je členem Easy týmu od roku 2013. Programování v Ruby on Rails pro něj není jen prací, ale také velkým koníčkem.

Ondrej Moravcik Easy Software

Jiří pracuje v Easy jako RoR programátor. Mezi jeho koníčky patří počítačové hry a sport.

Jiří Bruk Easy Software s.r.o.

Petr v Easy pracuje jako Ruby on Rails programátor. Rád cestuje a to nejraději tam, kde ještě nebyl..

Easy Project Programátor-Petr Hosek

Jakub má roční zkušenost s programováním v PHP (NETTE). Baví ho sport: hokej, americký fotbal, florbal, vaření hlavně grilování, focení, čtení - autoři Stephan King a Steven Erikson.


Zdeněk je programátor.  Rád pracuje na hravých a svižných aplikacích bez zbytečných omezení. Miluje procházky.


Constantin je student na fakultě Informačnich technologií ČVUT, ve druhém ročníku. Zatím se mu moc líbí programování, na FITu se naučili hodně věcí, ale rails si nastudoval samostatně a to ho baví. K jeho koníčkům patří samostudium,  volejbal atd.


Josef umí weby. A umí je dobře. Je členem Easy týmu již dlouho - od roku 2007. Miluje svojí manželku a seriál Červený trpaslík.

Josef Brehovsky Easy Software

Viktor je zkušený webový vývojář a API programátor. Zajímá se o nejnovější technologie a ve volném čase si rád vyjede na kole do přírody.

Viktor Jelinek Easy Software

Jakub se stará o informovanost a vzdělávání současných i budoucích zákazníků.   A to tak, aby se zákazníci s Easy Projectem cítili jako ryby ve vodě a měli vždy dostatek relevantních informací nalezitelných online.


Sabina pracuje v Easy jako kreativní marketing asistent a pomáhá s obsahem a vizuální optimalizací našeho webu. Ve svém volném ráda kreslí a studuje zoologii.

Sabina Makhmudova Easy Software s.r.o.

Honza je UX designer a konceptuální tvůrce. Miluje harmonii a psy.

Miloš Vlach Easy Software

Lukáš, specialista online marketingu, softwarové dokumentace a uživatelské podpory, je vášnivým hráčem stolního tenisu. Zajímá ho filosofie a má rád kočky.

Lukáš Beňa Easy Software s.r.o.

Pavel pracuje v Easy jako webový administrátor. Rád běhá, poslouchá hudbu a hraje počítačové hry. 

Pavel Sima-Webovy Administrator-Easy Project

Lucka je na pozici výkonný asistent. Spravuje finance firmy a vytváří finanční reporty. Miluje golf a kvalitní rumy. Působí jako něžná slečna, ale v pokru vás bez milosti rozdrtí.

Lucie Jauernigova Easy Software

Gabča je nejnovější posila back-office týmu. Dříve pracovala v bance jak ve front office s klienty tak v back-office, není jí proto cizí práce ani s lidmi ani s čísly. Jejím koníčkem jsou knihy. Hlavně fantasy a scifi žánr. Při mateřské se jí velkým koníčkem stalo také šití.


Monika pečuje o tým, organizuje firemní teambuildingy, má na starost Onboarding, HR Marketing a personálně-finanční agendu. Miluje jógu, pilates a dobré jídlo. 

Monika Jorníčková

Ivona pracuje v Easy na pozici Senior Happiness Officer, má na starosti people strategii, vzdělávání, koučink a nábor. Ivona je profesionální kouč a ráda doprovází lidi v jejich rozvoji a růstu, baví jí komunikovat a povzbuzovat. Je členem Mezinárodní asociace koučů ICF (International Coach Federation). Kromě koučinku se moc ráda věnuje rodině, tanci, divadlu, lyžování a jízdě na kole.


Jaroslava má v Easy na starost účetnictví - nikdo neví o "Easy číslech" tolik, jako ona. Ve volném čase ráda sportuje.

Jaroslava Dolanská účetní Easy Project

Další informace

Přesvědčte se sami:

Efektivnější projekty

Snadné ovládání

Rychlejší týmová spolupráce

Vyzkoušejte
TRIAL ZDARMA

žádné platební údaje
bez závazku
bez instalace

Co je vlastně Easy Project?

Easy Project je software pro komplexní řízení projektů s rozšířeními pro řízení zdrojů, financí a zákazníků. Funguje v cloudu nebo na vašem serveru, to vše s profesionální implementací a osobní podporou.

CIOreview Stamp Easy Redmine Top 20 Open Source Provider

IPMA PMI compatible software Easy Project.png

*SHINE Consulting s.r.o. má akreditován tréninkový program Řízení projektů v praxi
u Společnosti pro projektové řízení dle mezinárodního standardu IPMA
a je rovněž členem programu PMI R.E.P. Registered Education Provider.
**The PMI Registered Education Provider logo je registrovaná značka Project Management Institute, Inc.

iOS ANdroid compatible Easy Redmine

Easy Project používají stovky organizací po celém světě, v Česku třeba tyto:

Reference Easy Project loga klientu 1

Reference Easy Project loga klientu 2

xReference Easy Project loga klientu 2017 compres

Vyzkoušejte Zdarmana 14 dní

.easyproject.cz

všechny funkce, video tutoriály, znalosti