Hlavní informace

Easy Project a s ním řízení projektů implementujeme do firem již od roku 2007. Během té doby jsme se setkali s mnoha výzvami, integracemi a specifickými požadavky. S Easy Projectem si tudíž nekupujete jen projektový software s globálním úspěchem, ale i tým profesionálů v zádech.

Department  
     

Filip je "Easy kapitán", který nás všechny veze tím správným směrem. Ve volném čase se věnuje Nadačnímu fondu pro rozvoj plného vědomí. Má rád svou ženu a 3 děti. Rád medituje a hraje karty.

Filip Morávek - Easy Software

Ondřej je ve firmě ze všech členů Easy Project týmu nejdéle. Stará se o neustálý rozvoj produktu, marketing a rozsáhlejší implementace softwaru. Má rád přírodu a fotbal.

Ondřej Šťovíček

Stáňa koordinuje implementace Easy Projectu jakožto nejzkušenější konzultantka z Easy Project týmu. Díky praktickému know-how ze stovek úspěšných implementací vám pomůže Easy Project nastavit jednoduše a účelně. Je spoluautorkou několika knih o projektovém řízení.

Stáňa Šálková Nechvílová

Slávek je IT konzultant a obchodník s dlouholetými zkušenostmi. V Easy Projectu řídí obchodní procesy - tuzemské i mezinárodní. Ve volném čase rád vaří a hraje golf.

Slavek Lizner Easy Software

Hedviga je zkušená konzultanka a obchodnice. Dříve pracovala v oddělení podpory a tak zná Easy Project jako málokdo. Ráda vaří a Francii považuje za svoji druhou domovinu.

Hedviga Cebova Easy Project

Lída pracuje v Easy jako Sales Administrator. Ráda se směje, baví jí plavání, pěší turistika a poznávání rozličných kultur.


Olga provádí analýzu partnerské sítě v různých státech a má zodpovědnost za plnění cílů partnerského prodeje. Zajímá ji moderní umění, literatura, cestování a focení. 

Olga Laguta

Karolína pomáhá dosahovat skvělých výsledků v Česku a na Slovensku. Má zkušenost s jednáním s klienty, naučila se být trpělivá, je komunikativní a usměvavá. Velice ráda cestuje a chodí za kulturou: výstavy, architerkutura - funcionalismus, kubismus, secesi. Z malířství impresionismus, kubismus.


Ondřej je zodpovědný za prodej a implementace Easy Projectu pro klienty převážně z ČR.

Ondřej Šustr

Honza zastává v Easy pozici obchodníka. Baví ho poznávací cestování, zajímá se o historii, geografii, kartografii, umění a studium cizích jazyků. Rád hraje squash, leze na stěně a jezdí na vodu. Čas od času si přivydělává překladatelstvím a tvorbou map. V minulosti pracoval jako projektový manažer interaktivních skript pro studenty na bázi wiki a také jako projektový manažer překladatelské agentury.


Jan je obchodník specializující se na Asii a Austrálii. Mezinárodní zkušenosti získal při studiích v Jižní Koreji a Belgii. Rád sportuje a miluje dobré jídlo.

Jan Klemsa Easy Software s.r.o.

Lukáš pracuje v Easy na pozici obchodníka. Nejen díky ekonomickému vzdělání rozumí dobře podnikovým procesům. V zimě rád lyžuje.


Matěj pomáhá našemu obchodnímu týmu dosahovat skvělých výsledků. Strávil dva roky ve Spojených státech a tak může u nás naplno využít své znalosti anglického jazyka. Ve svém volném čase se Matěj věnuje různým grafickým projektům. Mezi jeho hobby patří: fotbal, digitální kreslení, má rád indie rock a hudebni festivaly, je velký fanoušek českého piva.

Alister Shirazi Easy Project prodej

Dagmar je konzultankou s bohatými zkušenostmi z oblasti projektového řízení. Miluje svoji rodinu, turistiku a šálek dobré kávy.

Dagmar Kušnírová Easy Software s.r.o.

Alena je zkušená projektová konzultantka zodpovědná za implementace Easy Projectu a následnou podporu klientů při každodenním používání. Alena je členkou IPMA (international project management association) Young Crew: http://ipma.ch/young-crew/.

alena Vejsadová

Lilia se stará o implementace Easy Projectu. Díky vzdělání v oboru IT Vám vždy dokáže poradit smysluplné řešení. Zajímá se rovněž o nové technologie.

Lilia Schmidt Easy Project Implementace

Klára má dlouholeté zkušenosti z oboru IT, které nyní uplatňuje v Easy jako konzultantka a implementátorka. Ráda se učí cizí jazyky a volný čas tráví nejraději na venkově.

Klára Zamazalová

Gabriela pracuje v Easy jako konzultantka pro projektové řízení. Má ráda volejbal, cestování a knihy. 


Eliška do Easy přichází s nadšením z korporace poskytující poradenské a technologické služby, kde jako finanční analytik měla na starost finance různých projektů. V Easy pracuje jako konzultantka.  Baví ji sport v nejrůznějších podobách. Nejraději si zahraje futsal, zapádluje si na kajaku nebo se projede na lyžích. Je zvědavá, a proto vyhledává různé příležitosti, jak se podívat do světa a zjistit, jak to tam chodí.

Dominika Petzov Easy Software

Jan je členem týmu konzultantů se vzděláním v oblasti mezinárodního obchodu a projektového řízení. Zajímá se o basketbal, vaření a historii. Nejraději jezdí na výlety.

alena Vejsadová

Robert je manažerem podpory - stará se tedy o to, aby Vám Easy Project vždy perfektně fungoval. Miluje lyžování a ostatní zimní sporty.

Robert Kováčik Manažer Podpory - Easy Project

Dominika je tu jako podpora pro Vás - naše klienty. Máte jakýkoliv dotaz? Obraťte se na ni, ráda Vám pomůže.

Dominika Petzov Easy Software

Vendy je tu pro Vás jako pracovnice podpory a také jako testerka. Má ráda přírodu a volný čas tráví nejraději cestováním, ideálně s dobrou knihou.

Vendula Kreuzová Easy Software s.r.o.

Boris pracuje v Easy jako Helpdesk Specialista. Rád tráví čas v přírodě, miluje všechny druhy sportů.


Vláďa pracuje v Easy na pozici IT Helpdesk a pomáhá našim klientům se supportem. Mezi jeho záliby patří všelijaké hry, ať už počítačové nebo stolní. Rád čte (scifi, fantasy), sleduje seriály,  vaří a peče, jeho specialitou jsou především cupcakes. 


Lukáš, specialista online marketingu, softwarové dokumentace a uživatelské podpory, je vášnivým hráčem stolního tenisu. Zajímá ho filosofie a má rád kočky.

Lukáš Beňa Easy Software s.r.o.

Petr v Easy zastává pozici CTO. Kromě skvěle fungujícího Easy Projectu si potrpí také na kvalitní jídlo a dobře natočenou Plzeň.

Pet Pospíšil Easy Software

Lukáš je senior programátor, který miluje Star Wars a umí péct nejlepší muffiny pod Sluncem.

Lukas Pokorny Easy Software

Miloš se stará o spokojenost uživatelů s ovládáním Easy Projectu. Miluje design, a to ve všech jeho podobách. V Easy zastává pracuje na pozici UX designéra.

Miloš Vlach Easy Software

Honza je UX designer a konceptuální tvůrce. Miluje harmonii a psy.

Miloš Vlach Easy Software

Josef umí weby. A umí je dobře. Je členem Easy týmu již dlouho - od roku 2007. Miluje svojí manželku a seriál Červený trpaslík.

Josef Brehovsky Easy Software

Viktor je zkušený webový vývojář a API programátor. Zajímá se o nejnovější technologie a ve volném čase si rád vyjede na kole do přírody.

Viktor Jelinek Easy Software

Marek je jedním z našich systémových administátorů. Miluje nové technologie a kung-fu.

Marek Sirový Systemový Administrátor Easy Project

Pavel pracuje v Easy jako webový administrátor. Rád běhá, poslouchá hudbu a hraje počítačové hry. 

Pavel Sima-Webovy Administrator-Easy Project

Jaro je programátor s předchozími zkušenostmi na obchodních pozicích. Díky bohatým zkušenostem je nepostradatelným členem Easy týmu. Jeho všeobecné znalosti jsou dechberoucí.

Jaroslav Böhmer Easy Software

Pavel pracuje v Easy jako programátor. Miluje kávu a cestování jen tak s malým baťohem.

Pavel Rosicky Easy Software

Dominik je zkušený Ruby On Rails programátor s excelentními analytickými schopnostmi. Rád jezdí na kole a to ve všech ročních obdobích.

Dominik Pralovski Easy Software

Ondřej pracuje v Easy jako programátor. K programování se dostal během studií na vysoké škole. Zajímá se také o mobilní technologie.

Ondrej Ezr Easy Software

Ivan je náš nejnovější programátorský přírustek do Easy rodiny. K programování se dostal během studií. Rád tráví čas s rodinou a přáteli. Miluje ping-pong, bowling a počítače. 

Ivan Marangoz Easy Software

Ondřej je členem Easy týmu od roku 2013. Programování v Ruby on Rails pro něj není jen prací, ale také velkým koníčkem.

Ondrej Moravcik Easy Software

Jiří pracuje v Easy jako RoR programátor. Mezi jeho koníčky patří počítačové hry a sport.

Jiří Bruk Easy Software s.r.o.

Honza je čerstý prgař, který nedávno přistoupil na palubu Easy. Miluje kvalitní kávu a zajímá se o letectví. Také velmi rád vaří a peče 


Petr v Easy pracuje jako Ruby on Rails programátor. Rád cestuje a to nejraději tam, kde ještě nebyl..

Easy Project Programátor-Petr Hosek

Zdeněk je programátor.  Rád pracuje na hravých a svižných aplikacích bez zbytečných omezení. Miluje procházky.


Lucie se stará o kolegy z pozice back-office manažerky. Miluje golf a kvalitní rumy. Působí jako něžná slečna, ale v pokru vás bez milosti rozdrtí.

Lucie Jauernigova Easy Software

Monika pečuje o tým, organizuje firemní teambuildingy, má na starost školení nových členů Easy týmu a personální finanční agendu. Miluje jógu, pilates a dobré jídlo. 

Monika Jorníčková-Easy Project-Asistentka ředitele

Gabča je nejnovější posila back-office týmu. Dříve pracovala v bance jak ve front office s klienty tak v back-office, není jí proto cizí práce ani s lidmi ani s čísly. Jejím koníčkem jsou knihy. Hlavně fantasy a scifi žánr. Při mateřské se jí velkým koníčkem stalo také šití.


Ivona pracuje v Easy na pozici Senior Happiness Officer, má na starosti people strategii, péči o zaměstnance se zaměřením na vzdělávání, koučink a recruitment. Ivona je profesionální kouč a ráda doprovází lidi v jejich rozvoji a růstu, baví jí komunikovat a povzbuzovat. Je členem Mezinárodní asociace koučů ICF (International Coach Federation). Kromě koučinku se moc ráda věnuji rodině, tanci, divadlu, lyžování a jízdě na kole.


Jaroslava má v Easy na starost účetnictví - nikdo neví o "Easy číslech" tolik, jako ona. Ve volném čase ráda sportuje.

Jaroslava Dolanská účetní Easy Project

Sabina pracuje v Easy jako kreativní marketing asistent a pomáhá s obsahem a vizuální optimalizací našeho webu. Ve svém volném ráda kreslí a studuje zoologii.

Sabina Makhmudova Easy Software s.r.o.

Jakub se stará o informovanost a vzdělávání současných i budoucích zákazníků.   A to tak, aby se zákazníci s Easy Projectem cítili jako ryby ve vodě a měli vždy dostatek relevantních informací nalezitelných online.

Jakub Ryba - Specialista online vzdělávání

Další informace

Přesvědčte se sami:

Efektivnější projekty

Snadné ovládání

Rychlejší týmová spolupráce

Vyzkoušejte
TRIAL ZDARMA

žádné platební údaje
bez závazku
bez instalace

Co je vlastně Easy Project?

Easy Project je software pro komplexní řízení projektů s rozšířeními pro řízení zdrojů, financí a zákazníků. Funguje v cloudu nebo na vašem serveru, to vše s profesionální implementací a osobní podporou.

CIOreview Stamp Easy Redmine Top 20 Open Source Provider

IPMA PMI compatible software Easy Project.png

*SHINE Consulting s.r.o. má akreditován tréninkový program Řízení projektů v praxi
u Společnosti pro projektové řízení dle mezinárodního standardu IPMA
a je rovněž členem programu PMI R.E.P. Registered Education Provider.
**The PMI Registered Education Provider logo je registrovaná značka Project Management Institute, Inc.

iOS ANdroid compatible Easy Redmine

Easy Project používají stovky organizací po celém světě, v Česku třeba tyto:

Reference Easy Project loga klientu 1

Reference Easy Project loga klientu 2

xReference Easy Project loga klientu 2017 compres

Vyzkoušejte Zdarmana 14 dní

.easyproject.cz

všechny funkce, video tutoriály, znalosti