Co se mi z pohledu CEO líbí na novém Easy Projectu 11

Datum:10/5/2021
Délka:4 minutes
Autor:Jan Hlavín, Jan Pop
Sdílet:

Dobrý den, jmenuji se Filip Morávek a jsem CEO společnosti Easy Software, která stojí za nástrojem Easy Project. Už 14 let propojujeme svět technologii s prověřenými praktikami projektového řízení. A nový Easy Project 11 je dalším klíčovým milníkem na této cestě. Dovolte, abych vám na následujících řádcích představil proč.

Je známý fakt, že pracovní prostředí výrazně ovlivňuje naši produktivitu. V dnešní době se ale nejedná pouze o pěknou kancelář nebo útulnou domácí pracovnu. Hlavním působištěm pro pracovní výkon v 21. století je prostředí virtuální. Plynulost používání nástroje, stabilita, výkon nebo propojení jednotlivých uživatelských prvků jsou to, co v dnešní době ovlivňuje množství dobře odvedené práce. A přesně to přináší nový Easy Project.

 

“Plynulost používání nástroje, stabilita, výkon nebo
propojení jednotlivých uživatelských prvků jsou to, co
v dnešní době ovlivňuje množství dobře odvedené práce.”

 

Naše filozofie od začátku spočívá v ulehčování komplexních projektů. Tentokrát jsme se zaměřili na optimalizaci vaší zkušenosti s nástrojem samotným: abyste se mohli v klidu soustředit na podstatu vaší práce a zůstali lépe ve flow.

Nová verze je výsledkem pomyslného generálního úklidu: díky novým technologiím je rychlejší, stabilnější a zvládne stíhat i hektické pracovní tempo. Díky nové mobilní aplikaci je přístupnější. A díky větší propojeností jednotlivých prvků máte vše potřebné jako na dlani.

Dovolte mi, abych vás nyní jménem celého týmu provedl hlavními zlepšeními, které nová řada přináší.

 

1. Nová mobilní aplikace

Jako šéf firmy dobře vím, co znamená být v pohybu. Často pendluji mezi svým domem na venkově, rozmanitými schůzkami a kanceláří. Je pro mě důležité mít po ruce všechny klíčové informace o probíhající práci, aniž bych musel vytahovat laptop. S novou verzí jsme si dali cíl, aby se přizpůsobila potřebám i těch “nejrozlítanějších” projektových manažerů.

Proto nová verze přináší vyladěnou mobilní aplikaci. Ta vám umožní jednoduše spravovat vaše úkoly a získáte s ní přehled o aktuálních pracích na projektech, ať už jste kdekoliv. Díky klíčovým funkcím se můžete podívat na přehled úkolů a projektů, vytvářet, upravovat a komentovat úkoly, sledovat jejich čas a zobrazit si statistiky stráveného času.

 

2. Nové technologie

Náš cíl je propojovat projektové best practises s těmi nejmodernějšími technologiemi. Proto jsem velmi pyšný, že vám můžu oznámit, že jsme Easy Project technologicky zase posunuli o krok dál. “Jedenáctka” tak běží na pokročilých technologiích: Rails 6, Ruby 3.0, Sidekiq a dalších.

 

3. Větší plynulost práce

Co nové technologie znamenají v praxi? Nová verze nabízí výrazně vyšší rychlost, stabilitu a výkon – reaguje rychle a umožňuje vám udělat více práce za kratší dobu. Jak jsem již naťukl v úvodu, pracovní prostředí výrazně ovlivňuje naši výkonnost. Proto jsme se u “jedenáctky” zaměřili právě na samotný výkon softwaru. Nový Easy Project je rychlejší, má zjednodušený interface a jeho jednotlivé prvky jsou lépe propojené. Vše je navrženo tak, aby uživatel nevypadával z flow a mohl se soustředit na to důležité – samotnou práci.

Aby práce s Easy Projectem co nejlépe odsýpala, připravili jsme pro vás lepší vyhledávání pomocí dynamických filtrů. Ty vám okamžitě doručí přesnější výsledky – ať už vyhledáváte v projektech, úkolech nebo časových záznamech. Ještě lepší orientaci v projektech pak umožní vylepšená upozornění. To znamená jediné – místo “kobercového náletu” mailů s každým projektovým detailem dostanete jeden pravidelný přehled všeho důležitého.

 

"S výčtem novinek a vylepšení bych klidně mohl pokračovat dál.
Ale nerad bych vás zdržoval od vašich projektů. Pevně věřím, že
vám Easy Project 11 bude nápomocný pro jejich realizaci."

S úctou,
Filip Morávek

Plně vybavený software pro moderního projektového manažera? Easy.

Mějte všechny důležité nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Založte si Easy Project zdarma na 30 dní

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy