Hlavní informace

Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o. (pobočka Brno) přešel na projektové řízení Easy Project

Dosavadní řešení již neodpovídalo náročnosti správy úkolů, a Easy Project kombinuje vysokou funkčnost za zajímavých podmínek vysvětluje David Pokorný, Engineering Manager. Firma plánuje i jeho mezinárodní implementaci.

Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o. (pobočka Brno) přešel na projektové řízení Easy P

Původní český online nástroj pro projektové řízení Easy Project uspěl u české pobočky americké společnosti Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o. (pobočka Brno) natolik, že firma plánuje jeho mezinárodní implementaci. „Dosud jsme používali kombinovali funkce MS Office s omezeným počtem licencí MS Project,“ říká David Pokorný, Engineering Manager ve společnosti Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o. (pobočka Brno). S přibývajícím počtem úkolů firma hledala komplexní řešení a Easy Project se jí jevil jako vhodný prostředek.

„Důležitou roli sehrála i uživatelská podpora, kterou bych rád vyzdvihl,“ zdůraznil David Pokorný. Lear Corporation produkuje automobilové doplňky, například autosedadla a kompletní elektronické systémy. V České republice provozuje šest poboček v Hranicích u Aše, Ostrově u Stříbra, Plzni, Ovčárech u Kolína, Brně a Vyškově, v nichž pracuje na 1 500 zaměstnanců. Globální centrála firmy sídlí v Southfieldu v americkém státě Michigan. Celosvětově společnost zaměstnává na 165 tisíc lidí v 39 zemích světa, kde provozuje celkem 257 poboček.

Easy Project 2019

Easy Project 2019

„Jsme rádi, že naše řešení oslovuje globální firmy a umožňuje jim efektivněji řídit projekty. Naším cílem je získat více zákazníků ze segmentu enterprise tak, aby celkový počet uživatelů Easy Projectu výrazně stoupl,“ říká Ondřej Šťovíček, projektový ředitel společnosti Easy Software, jež Easy Project vyvíjí. Momentálně využívá Easy Projekt přibližně 3 500 firem a celkově 150 až 200 tisíc uživatelů. „Chceme toto číslo ještě o dva řády zvednout a dostat se tak na desítky milionů uživatelů,“ věří Šťovíček.

Nové uživatele si chce Easy Project získat i dalšími funkcemi, které nabídne jeho nová, letošní verze, již Easy Software uvede na trh v průběhu března. Půjde například o Lite verzi, která umožní Easy Project začít efektivně používat od první minuty, bez nastavování a učení. Velkým firmám pak Easy Project nabídne Business Intelligence, která přináší monitoring efektivity projektů v reálném čase a kontextu všech důležitých finančních ukazatelů.

 

Autor: Ondřej Šťovíček, Lukáš Beňa

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace