Hlavní informace

Affiliate program Easy Projectu - Přiveďte zákazníka a získejte odměnu

Ano, je to tak snadné! V Easy Projectu chceme ocenit ty, kteří nám pomáhají oslovit více lidí hledajících nástroj pro řízení projektů.

Affiliate program Easy Projectu - Přiveďte zákazníka a získejte odměnu

Otázka tedy zní: Znáte někoho, kdo chce zvýšit efektivitu, ušetřit čas a zvýšit produktivitu? Udělejte obrovský pokrok v jeho úsilí prostřednictvím programu Easy Project Affiliate!

A nejlepší na tom je, že vlastně vůbec nepotřebujete vědět, zda vaši přátelé, kontakty a známí hledají nástroj pro správu projektů. To je naprosto v pořádku, protože jediná věc, kterou potřebujete udělat, je jednoduše zveřejnit informaci o Easy Projectu na vašich sociálních sítích, LinkedInu, vaší webové stránce a nebo můžete poslat e-mail. A právě zde vaše úsilí končí. Protože o všechno ostatní se postaráme my!

Komu je program určen?

Položte si sami sobě tyto otázky:

    Máte jen málo lidí ve vašem mailing listu?

    Máte účet na LinkedIn?

    Máte Facebook?

    Jste IT poradenská společnost?

    Máte obchodní kontakty?

Pokud jste odpověděli ANO na některou z výše uvedených otázek, pak Vám doporučujeme se zaregistrovat v programu Easy Project Affiliate.

Tím získáte svůj osobní odkaz, který můžete posléze sdílet se svými kontakty. Když přivedete zákazníka tak, že se někdo z vašich kontaktů proklikne na naše webové stránky prostřednictvím vašeho odkazu a přitom si zakoupí Easy Project, ihned můžete sledovat svou provizi v affiliate portálu.

Z každého nákupu, který někdo provede prostřednictvím vašeho osobního odkazu v Easy Project, dostanete zaplaceno 15 %. Budete moci sledovat všechny uskutečněné návštěvy a nákupy prostřednictvím našeho affiliate portálu. Nahromaděné provize jsou uhrazeny bankovním převodem zhruba jednou za měsíc a teprve tehdy, jakmile jejich výše dosáhne částky 500 EUR nebo více.

Připojte se již nyní k našemu affiliate programu Easy Project Affiliate - zaregistrujte se zde a začněte vydělávat peníze!

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte prosím Annu na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo jednoduše zadejte svou otázku do okna chatu v pravém dolním rohu obrazovky.

 

Autor: Anna Ogunnusi

 

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace

×

Ikona Email 1

Chcete více článků ze světa řízení projektů?
Odebírejte naše novinky a nenechte si ujít ty nejlepší.

 

Tipy, příběhy a novinky pro snadnější řízení projektů.
Jednou za čas ve vašem inboxu.