Hlavní informace

Easy Project je veřejný na Zapieru!

Pokud potřebujete propojit Easy Project s více než 1000 aplikacemi, platforma Zapier je pro vás nejlepší řešení. Odteď  je Easy Project veřejný na Zapieru, takže se můžete sami integrovat díky našim šablonám nebo si vytvořit vlastní integrace.

Easy Project je veřejný na Zapieru

Zapier a Zap

Zapier je platforma, která propojuje API rozhraní nejpoužívánějších aplikací a umožňuje tak přenášet nová data z jedné aplikace do druhé. Můžete si tedy snadno nastavit automatizované workflow, které se nazývá Zap. Jedná se o jednoduché spojení mezi dvěma aplikacemi složené z triggeru a akce. Pokud je Zap v provozu a v jedné aplikaci je spůštěn trigger, Zapier automaticky provede akci v druhé aplikaci. Další informace o triggerech a akcích Easy Projectu najdete na stránce naší aplikace na Zapieru.

Příklady Zap integrace

Zap workflow

Samostatná integrace pomocí šablon

Easy Project je veřejná Zapier aplikace, můžete si tak nastavit vlastní integraci. Stačí si zaregistrovat účet na platformě Zapier a vytvořit si vlastní Zapy nebo použít naše Zap šablony. Další šablony najdete na stránce naší aplikace na Zapieru.

Benefity Zapier integrace

Díky Zapier integraci můžete své aplikace propojit se systémem Easy Project bez dalšího vývoje pro konkrétní integraci, vše je propojeno a řešeno přes platformu Zapier. Samozřejmě automatizace nudných a manuálních workflow mezi aplikacemi pomáhá vašemu týmu ušetřit čas a činí tak jeho práci efektivnější.

 

Autor: Jan Pavera

 

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace

×

Ikona Email 1

Chcete více článků ze světa řízení projektů?
Odebírejte naše novinky a nenechte si ujít ty nejlepší.

 

Tipy, příběhy a novinky pro snadnější řízení projektů.
Jednou za čas ve vašem inboxu.