Hlavní informace

Novinka Easy Project 11 – Přehled funkcí

Výsledkem velkého posílení současného Easy Projectu je nová verze „11“. Jak ji můžete využít při své každodenní práci? To vám vysvětlíme v tomto článku – seznamte se s osmi funkcemi, které nepochybně vylepší způsob, jakým dnes řídíte své projekty.

Novinka Easy Project 11 – Přehled funkcí

 

Vyzkoušejte Easy Project 11 nyní

nebo se podívejte na záznam webináře

 

Poznámka: Upgrade na verzi 11 ze starších verzí je v následujících měsících nepovinný (i v cloudu). Než se rozhodnete pro upgrade na tuto nadstavbovou verzi, přečtěte si pozorně celý seznam změn.

 

 

Špičkový výkon díky pokročilé technologii

 

Protože řízení projektů, portfolia nebo společnosti vyžaduje rychlou reakci a pohotové jednání, je ve vašem zájmu, aby se váš PM software 100% přizpůsobil vašemu tempu. Nová verze proto nabízí výrazně vyšší rychlost, stabilitu a výkon – reaguje rychle a umožňuje vám udělat více práce za kratší dobu. V čem spočívá tajemství? Easy Project 11 běží na nejmodernějších technologiích: Rails 6, Ruby 3.0, Sidekiq a dalších.

 

Easy Project – Dashboard

Easy Project – Dashboard

 

Plynulejší práce v novém rozhraní

 

Nové rozhraní aplikace Easy Project je nejen rychlé a svižné, ale dokonce vypadá lépe než kdykoli předtím. Design je celkově zjednodušený, přehlednější a oděný do živých odstínů modré a šedé. Nově rovněž získáte velmi rychlý přístup k důležitým položkám, jako je domovské tlačítko, kalendář schůzek, vyhledávací panel, tlačítko pro odhlášení, uživatelský profil a nabídka Další.

 

Easy Project 11 – WBS

Easy Project 11 – WBS

 

100% flexibilita díky nové mobilní aplikaci

 

Chápeme – ať jste kdekoli, od nativní mobilní aplikace pro správu projektů očekáváte, že vám zajistí možnost udržovat věci neustále v pohybu. S novou aplikací Easy Project budete jednoduše spravovat své úkoly na cestách a získáte přehled o aktuálních pracích na svých projektech. Veškeré naléhavé úkoly (nebo klienty) tak vyřídíte snadno, kdykoli a kdekoli.

 

Klíčové funkce vám umožňují:

 

  • Podívat se na přehled úkolů a projektů

  • Vytvářet, upravovat a komentovat úkoly

  • Sledovat čas jednotlivých úkolů a projektů

  • Zobrazit si statistiky stráveného času

 

Mobilní aplikace Easy Project

Mobilní aplikace Easy Project

 

Get it on Google PlayGet it on iTunes

 

Méně rušivých vlivů díky chytrým upozorněním

 

Vsadíme se, že vás nebaví procházet desítky e-mailů a hledat ty z nich, které jsou důležité. Pokud tomu tak skutečně je, pak jistě rádi uvítáte inteligentní e-mailová oznámení. Místo neustálého pípání vám nyní bude pravidelně chodit e-mail s přehledem provedené práce na projektu. A jak jsme si všichni vyzkoušeli, méně rozptylování = více odvedené práce! Navíc jsme vylepšili kanál aktivit v aplikaci, takže si můžete oznámení filtrovat jedním kliknutím.

 

Easy Project 11 – Chytrá upozornění

Easy Project 11 – Chytrá upozornění

 

Rychlejší výsledky vyhledávání pomocí Dynamických filtrů

 

Už žádné hledání jehly v kupce sena. Při procházení libovolného množství dat při vyhledávání v projektech, úkolech nebo časových záznamech stačí použít nové dynamické filtry. Okamžitě se vám zobrazí přesnější výsledky.

 

Easy Project 11 – Dynamické filtry

Easy Project 11 – Dynamické filtry

 

Lepší psaní s novým textovým editorem

 

Víte, která činnost vám zabere nejvíce pracovního času? Psaní. Při vytváření a komentování úkolů napíše projektový manažer v průměru asi 10 000 slov denně. Proč si to nezpříjemnit? V novém Easy Projectu 11 si psaní úkolů užijete v moderním textovém editoru (CKEditor 5) – je nesrovnatelně uživatelsky přívětivější a rychlejší.

 

Easy Project 11 – Nový textový editor

Easy Project 11 – Nový textový editor

 

Než si přečtete o posledních dvou aktualizacích, zvažte, zda by se vám nevyplatilo se dozvědět vše o nejnovější verzi za pouhých 30 minut!

 

Posílení DevOps pomocí integrace GitLabu na jedno kliknutí

 

Možná někdy přemýšlíte o tom, jak udělat vývojářům radost. Pokud používají GitLab (což pravděpodobně používají), zde je odpověď. Nyní mohou integrovat GitLab s aplikací Easy Project jediným kliknutím. Stačí vyplnit dvě pole a všechny důležité subjekty budou importovány – pak je můžete sledovat, filtrovat a vytvářet z nich reporty.

 

 

Nejdokonalejší upgrade pro řízení projektů? Easy.

Získejte nový Easy Project 11 se svěžím moderním rozhraním, maximalizovaným výkonem a nativní mobilní aplikací.

 

Objevte Easy Project

 

 

 

Easy Project
 

 

Kompatibilita se službou Microsoft Azure Active Directory

 

Pokud pracujete s nástroji MS a chcete chránit své podnikání zvýšením digitální bezpečnosti, využijte služeb Azure Active Directory Enterprise Services (Azure AD). Služba nabízí jednotné přihlášení a vícefázové ověření, které pomáhá chránit uživatele Easy Project před 99,9 % kybernetických útoků.

 

Easy Project 11 – Kompatibilita s GitLab a Azure

Easy Project 11 – Kompatibilita s GitLab a Azure

 

Proč, jak a kdy provést upgrade na Easy Project 11?

 

Proč? Nová verze „11“ je rychlejší, stabilnější, bezpečnější a zpříjemní vám každodenní práci. Podívejte se na všechny výhody Easy Project 11 společně.

 

Jak? Upgrade je jednoduchý a probíhá podle naší dokumentace. Pokud budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

 

Kdy? V nadcházejících měsících můžete upgradovat ze všech starších verzí – a to i v cloudu. Jen si před upgradem nezapomeňte přečíst úplný seznam změn verze.

  

Autor: Lukáš Beňa, Jan Pop

 

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace

×

Ikona Email 1

Chcete více článků ze světa řízení projektů?
Odebírejte naše novinky a nenechte si ujít ty nejlepší.

 

Tipy, příběhy a novinky pro snadnější řízení projektů.
Jednou za čas ve vašem inboxu.