Hlavní informace

Jedinečná pracovní příležitost ve Zlíně? Spoluvytvářej světově úspěšný software!

Pracovat ve světově úspěšné firmě a přitom zůstat ve Zlíně? Proč by ne? Díky Easy Projectu bude moct precizní práci Zlíňanů opět poznat celý svět! A i když má IT odvětví o budoucnost postaráno, neznamená to, že každá firma dokáže v silné konkurenci uspět – proto je důležité vybrat si správně.

Jedinečná pracovní příležitost ve Zlíně? Spoluvytvářej světově úspěšný software!

 

Podívat se na přehled pozic

 

S Easy Projectem jsme na trhu již patnáctým rokem a jelikož dlouhodobý trend digitalizace a vzdálené práce našemu produktu přeje,  neustále rosteme i navzdory celosvětové krizi. Právě teď otevíráme ve Zlíně novou pobočku a hledáme nové kolegy na obchodní, vývojářské i další pozice!

 

Teď je pravý čas na změnu práce

 

Přemýšlíš o práci v IT? Pak přemýšlíš správně – pro stále větší počet firem je nyní totiž prioritou digitální transformace. Pokud hledáš mezinárodní job se základnou ve Zlíně, pojď k nám – právě teď můžeš být při budování úplně nového týmu, což ti dává možnost rychle růst, být u dění od začátku a za slušné peníze. A to platí nejen pro developery! Hledám nové kolegy na pozice vývojářů, obchodníků, konzultantů, projektových manažerů a další.

 

7 důvodů proč pracovat pro Easy Projet ve Zlíně

 

1. Vyvíjíme smysluplný produkt pro celý svět

 

Pokud tě už nebaví pracovat na projektech, které nedávají smysl a neustále být po ruce pro stále se měnící požadavky klientů, teď ti uděláme radost. Easy Project je náš vlastní software, na který spoléhají tisíce firem po celém světě. Proto je nová pobočka ve Zlíně místem pro lidi, kteří chtějí využít znalost cizích jazyků a být v kontaktu s celým světem. Kromě toho, Easy Project sami používáme pro řízení našich vlastních projektů. Je to skvělý pocit dávat do práce kus srdce a produkt, který tě baví, neustále zdokonalovat.

 

 

Světová práce ve Zlíně? Easy.

Pojďte spoluvytvářet, testovat a prodávat globálně úspěšný český software Easy Project.

 

Podívat se na přehled pozic

 

 

 

Easy Project 10
 

 

2. Jsme přátelský a neformální kolektiv, kde je slyšet hlas každého

 

Vytváříme tým lidí, který se zná a funguje jako soukolí. Nevnímáme se jako čísla, ale přistupujeme k sobě individuálně. Také věříme v rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, a i proto u nás lidé zůstávají dlouhé roky a rostou spolu s Easy Projectem. A když budeš mít nápad? Perfektní – máme plochou firemní strukturu a platí u nás pravidlo „Nápad před byrokracii“, takže pokud přijdeš se skvělým nápadem, každý tě rád vyslechne a rovnou se můžeme pustit do jeho realizace.

 

3. Investujeme do neustálého rozvoje našich zaměstnanců

 

Každý je dobrý v něčem jiném, a je to tak úplně v pořádku. Věříme v individuální talent, a proto pro práci se silnými stránkami lidí využíváme jeden z nejlepších osobnostních testů StrengthsFinder. Dokážeme tak pro tebe vytvořit pracovní náplň na míru. Kromě toho proplácíme vzdělávací a jazykové kurzy a workshopy.

 

4. Ruku v ruce se zodpovědností nabízíme i svobodu

 

Pokud svou práci zvládneš udělat na sto procent, klidně pracuj z asijských pláží jako někteří naši kolegové. Pokud potřebuješ oddech od starání se o děti, nabízíme i speciální flexibilní úvazky pro rodiče na mateřské/rodičovské.

 

5. Dělíme se společně o zisk firmy

 

Za úspěchem Easy Projectu je práce každého z nás. Kromě férové mzdy se ti proto odvděčíme i zajímavým bonusem. Jednou ročně rozdělujeme 10 % našeho zisku mezi spolupracovníky – ne dle pozice, ale hodnocení kolegů.

 

Kanceláře Easy Software ve Zlíně

Kanceláře Easy Software ve Zlíně

 

6. V rámci společenské odpovědnosti rozvíjíme plné vědomí

 

Protože se zaměřujeme i na svět kolem sebe, založili jsme Nadační fond pro rozvoj plného vědomí, který přináší jógu a meditaci široké veřejnosti. Podporujeme i ekologické a další dobročinné aktivity.

 

7. A všechny ty benefity, které očekáváte a které opravdu mají smysl

 

Hardware dle vlastního výběru, dog friendly kancelář, občerstvení, kafe a jiné nápoje zdarma, multisport karta, 5 týdnů dovolené, sickdays a spousta nezapomenutelných teambuildingů? Easy.

 

 

„Za 15 let společné práce jsme se naučili,
co je opravdu důležité proto, aby člověk
svou práci dělal rád.“

 

 

A pro jaké pozice hledáme nové kolegy?

 

„V nové pobočce Easy Projectu ve Zlíně vybudujeme skvělý tým, ve kterém je prostor pro různé pozice. Proto je to opravdu perfektní načasování pro každého, kdo chce právě teď změnit svou práci nebo začít kariéru v prosperující české technologické firmě,“ říká Filip Morávek, zakladatel Easy Projectu.

 

„Samozřejmě, máme zájem o kvalitní developery pro programování v JavaScriptu, CSS/Sass nebo Ruby on Rails. Také ale hledáme přesvědčivé obchodníky a empatické konzultanty, kteří mluví i cizími jazyky – zejména anglicky, německy nebo francouzsky.“

 

A co když ani jedna z pozic není ta pravá, ale zároveň jsme tě jako firma zaujaly? „Žádný problém,“ říká Filip, „pokud cítíš, že by tě spolupráce s námi mohla bavit, jednoduše se ozvi. Něco vymyslíme!“

 

 

Autor: Jan Pop

 

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace

×

Ikona Email 1

Chcete více článků ze světa řízení projektů?
Odebírejte naše novinky a nenechte si ujít ty nejlepší.

 

Tipy, příběhy a novinky pro snadnější řízení projektů.
Jednou za čas ve vašem inboxu.