Hlavní informace

Zůstat u stávajícího serverového řešení, nebo migrovat na jiné? 6 věcí ke zvážení

Vzhledem k tomu, že společnost Atlassian oznámila konec živostnosti Jira Serverového řešení, mnoho z vás se nyní rozhoduje o dalším postupu. Vyvstává tedy otázka, zda zůstat na stávajícím serverovém řešení, nebo se poohlédnout po jiném. Zjistěte, jakých 6 věcí byste měli v takovém případě vzít v potaz.

Zůstat u stávajícího serverového řešení, nebo migrovat na jiné? 6 věcí ke zvážení

 

1. Známé prostředí

 

Máme svoje zvyky a rádi se držíme toho, co známe. Pokud jsme nuceni se učit něco nového a osvojit si nový nástroj, tak z toho nejsme zrovna nadšení. Přechod na jiné rozhraní může přinést určité výzvy – zejména, když celý váš tým pracuje se softwarem. Držet se toho, co známe, je mnohem snazší.

 

2. Utracené peníze

 

Pokud máte na Jira Serveru velké množství uživatelů, pravděpodobně jste již na toto řešení utratili spoustu peněz. Pokud migrace ze serveru na Jira Datacentrum – které stojí více než 40 000 USD – není pro vaši společnost problém, není důvod jej měnit.

 

3. Snadná migrace do Cloudu

 

Žádné pokyny pro zabezpečení dat vyžadující serverové řešení za každou cenu? V takovém případě můžete jednoduše migrovat ze serveru Jira na Jira Cloud, aniž byste museli hledat jiné serverové řešení, kde byste se museli zabývat migrací a tím, zda byste měli v novém řešení stejné procesy jako v Jira, nebo zda by bylo něco potřeba měnit či přizpůsobit.

 

 

Hledáte nejlepší alternativu k Jira Serveru? Easy.

Mějte všechny nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

 

Objevte Easy Project

 

 

 

Easy Project
 

 

4. Potřeba zůstat na Serveru

 

Z důvodu ochrany dat mají některé společnosti zvláštní předpisy, které vyžadují, aby byla data umístěna na server, nikoli do cloudu. Ale jak již bylo zmíněno, přechod na Jira Datacentrum by vás stál asi 40 000 USD ročně. Co když tedy nejste dost velcí, abyste si to mohli dovolit, a přesto musíte zůstat na serveru?

 

Nemáte tolik možností, ale přinejmenším to usnadňuje váš rozhodovací proces. Jednou z možností je Easy Project. Náš tým má zkušenosti s migrací dat z Jira, a navíc nabízí serverová řešení. Tým Easy Project poskytne bezplatnou analýzu vašich potřeb a migrace – a vyhoví vašim požadavkům. Docela dobrá volba, nemyslíte?

 

5. Chcete lepší podporu

 

Pokud jste někdy potřebovali pomoc od Jiry, možná jste zjistili, že není tak snadné vůbec nějakou podporu dostat. Mluvení s robotem na jejich webových stránkách (a další podpora od partnerů Jira) činí konverzaci neúčinnou. Nakonec může trvat několik dní, než najdete odpověď na svou otázku.

 

Když už utratíte peníze za softwarové řešení, očekávali byste, že k tomu získáte nejlepší zákaznický servis, že? Proto Easy Project přichází se svým specializovaným týmem podpory. Můžete je snadno a rychle kontaktovat prostřednictvím různých kanálů – chat, telefon, e-mail atd. – bez ohledu na to, o jaký problém jde.

 

6. Potřeba lepšího řešení

 

Protože jste byli na Jira Serveru celá léta, pravděpodobně jste se nemuseli „rozhlížet“ kolem a zjišťovat, co vám může trh nástrojů na projektové řízení kromě Jira řešení nabídnout. Při migraci na jiný server možná zjistíte, že jiná serverová řešení jednoduše nabízejí více. Proč například nespravovat své zdroje nebo finance na stejném místě jako vaše projekty? Přejděte na serverové řešení „vše v jednom“ Easy Project a zefektivněte práci celé vaší společnosti.

 

Doufáme, že těchto pár bodů vám pomůže ve vašem rozhodovacím procesu. Přejeme hodně úspěchů s vašimi projekty!

 

Autor: Anna Ogunnusi

 

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace

×

Ikona Email 1

Chcete více článků ze světa řízení projektů?
Odebírejte naše novinky a nenechte si ujít ty nejlepší.

 

Tipy, příběhy a novinky pro snadnější řízení projektů.
Jednou za čas ve vašem inboxu.