Hlavní informace

Vytížení zdrojů 2019 pro snadné řízení projektů - webinář

S Easy Projectem 2019 je řízení zdrojů dokonale snadné a vizuální. Jedná se o nástroj pro profesionální plánování a alokování práce. Manažeři plánují práci na projektech s ohledem na kapacity pracovníků v reálném čase a odhadovanou dobu pro realizaci úkolu. Další informace se dozvíte v záznamu webináře (níže).

Vytížení zdrojů 2019 pro snadné řízení projektů - webinář

Nástroj Vytížení zdrojů umožňuje manažerům vyrovnat pracovní vytížení lidí při zachování harmonogramu projektů. Můžete snadno zjistit, jak jsou vaši lidé v budoucnu využíváni - tedy zda a kdy jsou přetíženi nebo kdy jsou k dispozici pro nepřiřazené úkoly.

Podívejte se na náš záznam webináře, kde se dozvíte, jak co nejlépe využít Vytížení zdrojů v Easy Projectu pro plánování kapacit, odhad času a nákladů, zajištění transparentnosti a vizuální správu zdrojů.

Přehrát záznam webináře

NEBO

Vyzkoušejte zdarma

Co je nového ve Vytížení zdrojů 2019

Mezi nejžádanější nové funkce Vytížení zdrojů 2019 patří:

  • Rezervace zdrojů - Vlastní rezervace bez přiřazení konkrétního úkolu nebo projektu. Pouhým přetažením můžete naplánovat svůj čas nebo celého vašeho týmu - snadno, jednoduše a rychle. Tato funkce byla vyhodnocena jako nejžádanější na základě zpětné vazby uživatelů - plánujte a využívejte své zdroje jako nikdy předtím.
  • Rezervace na projektu - Stejně snadno můžete provádět rezervace kapacity uživatele věnované konkrétnímu projektu a jeho úkolům. Díky tomu je možné zajistit dodání projektu s mnohem vyšší spolehlivostí ve srovnání s rezervacemi, kdy není přiřazen konkrétní úkol nebo projekt. Rezervace usnadňují plánování zdrojů jako nikdy předtím.
  • % rezervace kapacity uživatele - Povolí rezervaci hodin uživatelů. Dokud nebude rezervace zrušena, nelze v rámci rezervovaných hodin přiřadit žádné úkoly. Svou rezervaci můžete odstranit nebo upravit kliknutím pravým tlačítkem myši na ni.
  • Automatické balancování zdrojů - Pomocí nástroje Vytížení zdrojů můžete snadno distribuovat veškeré alokované hodiny všech viditelných úkolů přiřazených uživatelům na základě jejich aktuální volné kapacity.
  • Vylepšené vykazování zdrojů - Kromě toho lze plánované zdroje snadno vykazovat v různých grafech a diagramech - trendy, měřidla, výsečové grafy, sloupcové grafy nebo časové řady. V zásadě můžete sledovat alokování zdrojů ve všech typech grafů.

Chcete-li se dozvědět více o novinkách ve verzi 2019, podívejte se na video tutoriál níže a také si vyzkoušejte tuto funkci sami s naší 30denní bezplatnou zkušební verzí.

Vytížení zdrojů 2019 v Easy Projectu

Zdroje - alokované, dovednosti zaměstnanců - využité

Už vás nebaví situace, kdy přetížení pracovníci neustále způsobují zpoždění projektu? Mějte své zdroje pod kontrolou s nástrojem Vytížení zdrojů na projektové i globální úrovni.

Jedinečnost řízení zdrojů v Easy Projectu spočívá ve vizuálním plánování napříč projekty s ohledem na kapacity a kompetence pracovníků v reálném čase a uživatelské rozhraní drag & drop.

Manažeři šetří čas díky snadno použitelnému plánování práce. Veškerá práce je optimálně naplánována a pracovní zátěž lidí je vyrovnaná. Manažeři jsou dobře informování o aktuálním pracovním vytížení jejich podřízených pracovníků.

 

Autor: Lukáš Beňa

 

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace

×

Ikona Email 1

Chcete více článků ze světa řízení projektů?
Odebírejte naše novinky a nenechte si ujít ty nejlepší.

 

Tipy, příběhy a novinky pro snadnější řízení projektů.
Jednou za čas ve vašem inboxu.